Site Rengi

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Biz Kimiz?

Eşya depolama hizmetlerine duyulan ihtiyacı karşılamak üzere hizmet sunmaya başlayan firmamız; güven odaklı bir depolama hizmetini sizlerle buluşturmaktadır. Özellikle nitelik düzeyi yüksek olan bir depolama hizmetinin adresi konumunda yer alan Akasya Eşya Depolama; bir Akasya Nakliyat yan kuruluşudur! Her zaman yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız; yeni nesil depolama ihtiyaçlarının karşılanması noktasında mükemmel bir çalışmaya imzasını atmaktadır.

Eşya depolama hizmetinin sunulması sırasında güvenli hizmetin mevcut olması; beraberinde önemli kazanımları da getirir. Bundan dolayı eşya depolamada her zaman profesyonel çözümlerin ortaya konulması şarttır. Tam da bu doğrultuda eşya depolama alanlarının güvenli bir şekilde hizmet sunuyor olması; olmazsa olmaz bir özellik olarak karşımıza çıkmaktadır. Yine güvenlik unsurunun yanı sıra eşyaların uygun fiyatlı bir şekilde depolanması da önemli avantajları beraberinde getirir.

Akasya Eşya Depolama firması olarak depolama hizmetinin her zaman profesyonel bir seviyede sunulması şarttır! Bu hizmetin geniş bir yelpazede sunuluyor olması; depolama hizmetine etkili çözümleri de ortaya koyar. Akasya Eşya Depolama da her zaman yüksek seviyede bir depolama hizmetini sizlerle buluşturur! Böylece firmamız depolama ihtiyaçlarınıza etkili bir düzeyde çözüm ortaya koyar!

Eşya depolama hizmetlerinin nitelik düzeyi yüksek olan bir personel yapısına ihtiyaç duyduğunu biliyoruz.  Bundan dolayı da personel yapımızın nitelik düzeyini yükseltmek için etkili çalışmaları ortaya koyuyoruz. Yine eşya depolama hizmetlerinin her zaman teknik donanım gerektirdiğinin de farkındayız. Firmamız bütün bu özelliklerin bilincinde yer alan bir firma olarak teknik donanımı da sürekli bir şekilde geliştirmektedir.

Vizyonumuz

Yenilikçi bir vizyon sahibi olan Akasya Eşya Depolama; %100 müşteri memnuniyetini amaç edinen çalışmalara imzasını atar! Nitelik düzeyi yüksek olan bir çalışmayı sizlerle buluşturmayı kendisine vizyon edinen Akasya Eşya Depolama; kalite standartlarını sürekli olarak geliştirmektedir. Böylece firma olarak hizmet kalite standartlarımızı sürekli bir şekilde geliştirmekteyiz!

Misyonumuz

Sorumluluk bilinci içerisinde hizmet sunan Akasya Eşya Depolama; depolama ihtiyacının etkili bir düzeyde karşılanması noktasında mükemmel çözümlere imzasını atmaktadır. Yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamak misyonuyla hareket eden firmamız; nitelik düzeyi yüksek olan bir depolama hizmetinin de adresi konumunda yer alır!