Neler Sığar

Küçük Depo Oda:
Genişlik 2 metre, yüksekliği 2,90 metre, boyutlarındadır. Evlerinde yer açmak isteyen müşterilerimiz için ideal çözüm olan bir adet Küçük Hazır Depo’ya, örneğin 2 adet çamaşır makinesini ya da bir buzdolabını rahatça sığdırabilirsiniz.Sık kullanmadığınız eşyalarınızı yerleştirebileceğiniz Küçük Depo Odalar’da, spor malzemelerinizi, çocuklarınızın oyuncaklarını, bavullarınızı, kullanmadığınız ama aynı zamanda da atamadığınız dekorasyon ve mutfak malzemelerinizi, ve hatta sezonluk kıyafetlerinizi saklayabilirsiniz.

Büyük Depo Oda:
Genişliği 3,5 metre, yüksekliği 2,90 metre, boyutlarındadır. Evlerine artı bir oda katarak yaşam alanlarını genişletmek isteyen veya eşyalarını bir süreliğine depolama ihtiyacı olan müşterilerimiz için ideal çözüm olan bir adet Büyük Depo Odaya’ya, örneğin 16 adet çamaşır makinesi ya da 2 metre boyunda 6 adet buzdolabını rahatlıkla sığdırabilirsiniz.

85 metrekarelik bir evin eşyaları ortalama olarak 2 ile 4 adet Büyük Hazır Depo’da, 120 metrekarelik bir evin eşyaları ise ortalama olarak 3 ile 5 adet Büyük Hazır Depo’da saklanabilmektedir.

Ev Eşyası Depolama

Ev Eşyası depolama hizmetinde; "Kişilerin veya Kurumsal firmaların hitiyaçlarına göre depo odalarda eşyalarınızı muhafaza ediyoruz."

Kiralık Depo

Eşyaların konulacağı depolarımız teknolojik sistemlere göre modern yapıda olmakla yangın,çalıntı,hırsızlık doğal afetler gibi oluşabilecek olasıklara karşı eşyalarınız sigortalanmaktadır. Depolarımız çağdaş son deerece yangın afetlere karşı tam donanımlı düzenekler bulunmaktadır. Depo ihtiyacınız için aylık kira bedelinde Akasya Depo ile siz müşterilerimiz arayabilir eşyarınızın ambalajlanması ve nakliyesi depolarımızda barındırılmasından teslimine kadar gönül rahatlığıyla kusrsuz hizmet veren firmamıza güvenle teslim edebilirsiniz.

DEVAMI