Küçük Depo Oda:
Genişlik 2 metre, yüksekliği 2,90 metre, boyutlarındadır. Evlerinde yer açmak isteyen müşterilerimiz için ideal çözüm olan bir adet Küçük Hazır Depo’ya, örneğin 2 adet çamaşır makinesini ya da bir buzdolabını rahatça sığdırabilirsiniz.Sık kullanmadığınız eşyalarınızı yerleştirebileceğiniz Küçük Depo Odalar’da, spor malzemelerinizi, çocuklarınızın oyuncaklarını, bavullarınızı, kullanmadığınız ama aynı zamanda da atamadığınız dekorasyon ve mutfak malzemelerinizi, ve hatta sezonluk kıyafetlerinizi saklayabilirsiniz.

Büyük Depo Oda:
Genişliği 3,5 metre, yüksekliği 2,90 metre, boyutlarındadır. Evlerine artı bir oda katarak yaşam alanlarını genişletmek isteyen veya eşyalarını bir süreliğine depolama ihtiyacı olan müşterilerimiz için ideal çözüm olan bir adet Büyük Depo Odaya’ya, örneğin 16 adet çamaşır makinesi ya da 2 metre boyunda 6 adet buzdolabını rahatlıkla sığdırabilirsiniz.

85 metrekarelik bir evin eşyaları ortalama olarak 2 ile 4 adet Büyük Hazır Depo’da, 120 metrekarelik bir evin eşyaları ise ortalama olarak 3 ile 5 adet Büyük Hazır Depo’da saklanabilmektedir.