Kiralık Depolama

Kiralık Depolama

Kiralık Eşya Depolama hizmeti sunan firmamız,güvenli ve sigortalı bir şekilde ürünleriniz veya eşyalarınızı 7/24 saat güvenli depolamaktadır. Depo Oda sistemi ile müşterilerimizin beklentilerini kusursuz bir şekilde kaşılamaktayız. Güvenlik kameraları,alarm sistemleri ve güvenlik görevlileri ile 7/24 saat eşyaların güvenliği sağlanmaktadır.

Ev Eşyası Depolama

Ev Eşyası depolama hizmetinde; "Kişilerin veya Kurumsal firmaların hitiyaçlarına göre depo odalarda eşyalarınızı muhafaza ediyoruz."

Kiralık Depo

Eşyaların konulacağı depolarımız teknolojik sistemlere göre modern yapıda olmakla yangın,çalıntı,hırsızlık doğal afetler gibi oluşabilecek olasıklara karşı eşyalarınız sigortalanmaktadır. Depolarımız çağdaş son deerece yangın afetlere karşı tam donanımlı düzenekler bulunmaktadır. Depo ihtiyacınız için aylık kira bedelinde Akasya Depo ile siz müşterilerimiz arayabilir eşyarınızın ambalajlanması ve nakliyesi depolarımızda barındırılmasından teslimine kadar gönül rahatlığıyla kusrsuz hizmet veren firmamıza güvenle teslim edebilirsiniz.

DEVAMI